TORRECID
WORLDWIDE

Torrecid Türkiye; dünyanın lider seramik pazarlarından olan Türkiye’de, müşterilerimizle yakın temas kurmak, yüksek katma değer sağlamak , teknoloji ve yeniliği teşvik etmek için 2009 yılında Torrecid S.A. ‘ya bağlı bir şube olarak Eskişehir’de kurulmuştur.  2013 yılında Torrecid Türkiye büyüme yolunda adım atarak Torrecid Seramik Frit ve Glazür San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak şirkete dönüşmüştür.

2010 yılında Torrecid Türkiye liderliğini yeniliklerle pekiştirdi. Bunun bir kanıtı olarakta  kendi tasarım departmanına sahip olan tek şirket olmasıdır. Aynı yıl, ülkenin en önemli seramik derneklerinden biri olan EBK (Eskişehir-Bilecik-Kütahya) Seramik İş Kümesi Derneği’ne katılmıştır.

Şirketimizin inovasyonı; en üst düzeyde profesyonel yardım desteği ile, en iyi hammaddeyi,glazür, pigmentli mürekkeplerin yanı sıra partnerlerimizin ihtiyaçlarını ve hayal dünyasını kapsayan geniş bir ürün yelpazesiyle kışkırtmaktır. Torrecid sadece  pigmentli mürekkepleri geliştirilmesine  öncülük etmekle kalmıyor, diğer mürekkepler ve devrim niteliğinde olan METALCID,KERAMCID, DIGICID gibi mürekkep çeşitlerini de sunuyoruz.

Pazar lideri şirket olmamızın asıl nedeni en iyi takım olduğumuza güvenmemizdir. Mükemmel koordineli takım çalışmamız sonucunda 2011 yılında UNICERA fuarına ilk defa katıldık ve STYLE-CID konseptini  Türkiye pazarına sunduk.

İletişim

Torrecid Seramik Frit ve Glazür San. ve Tic. Ltd. Şti

Poyra Köyü Poyra OSB Mevkii
3.Cad. No:4/1 Bozüyük/BİLECİK- Turkey
Tel. +90 228 316 15 00
Email: turkey@torrecid.com

Mersis Numarası: 0856036781500010

Torrecid Turkey was established in 2009 in Eskişehir , Turkey, one of the wordwide leader ceramics markets, in order to give highest added value to our customers by a near contact and provoke the technological and trends change.

During 2010 Torrecid Tukey consolidated its leadership through innovation. One proof of that is that Torrecid Turkey was the single company with its own design department. That year, Torrecid started to participate as member of EBK ( Eskişehir – Bilecik – Kütahya) , one of the most important ceramics association in the country.

The company provokes the change with the highest level of professional assistance support, the use of best raw materials, glazes, pigmented inks as well as a wide range of products covering the necessities and dreams of our partners. Torrecid is not only the pioneer in the development of pigmented inks, we also offer other inks and revolutionary inks such as METALCID, KERAMCID, DIGICID, etc.

The main reason why we became the leading company in the market is that we count on the best team. As a result of the excellent coordinated teamwork we were the first company of the sector who joined the Unicera fair in 2011, where we introduced the STYLE-CID concept into the Turkish market.

İletişim

Torrecid Seramik Frit ve Glazür San. ve Tic. Ltd. Şti

Poyra Köyü Poyra OSB Mevkii
3.Cad. No:4/1 Bozüyük/BİLECİK- Turkey
Tel. +90 228 316 15 00
Email: turkey@torrecid.com

Mersis Numarası: 0856036781500010